Handleiding gebruik Top Desk

Onderstaand bericht van Droomparken:

Beste eigenaren,

Op de Servicedesk Eigenaren krijgen wij regelmatig vragen over het gebruik van ons meldingenregistratiesysteem Topdesk. Via Topdesk kunt u meldingen aanmaken die door ons worden toegewezen aan de meest aangewezen persoon. Het voordeel van Topdesk is dat niet alleen de melding maar ook de beantwoording bewaard blijft en zowel door zowel ons als door u is te raadplegen. Ook kan de Servicedesk Eigenaren monitoren of het antwoord binnen de streeftermijn van 5 dagen plaatsvindt en hoe u het antwoord beoordeelt.

Als hulpmiddel bij het gebruik van Topdesk treft u in bijgaande handleiding een aantal terugkomende handelingen nog eens uitgelegd.

Heeft u toch nog vragen over Topdesk, dan kunt u ons bellen op 088-0551515.

Met vriendelijke groet,  Servicedesk Eigenaren Droompark Beekbergen